Flacarp led světlo fl5

1 490 

Popis produktu

Vyznačuje se zcela unikátním dosahem – až 1 km **. Na tuto vzdálenost reaguje na signalizátory záběru i dálkové ovládání.  Dokáže se tedy velmi dobře vyrovnat i s terénními nerovnostmi a hrázemi. I když se jedná především o bivakové světlo, najde využití například i při zavážení krmiva – za špatné viditelnosti si pak můžete na dálku rozsvítit světlo označující vaše lovné místo. Dvě úrovně jasu: maximální a tlumený Snadné přidání (spárování) zařízení FLACARP.
Ovládání tlačítkem: – prvním stiskem zapnuto-maximální svit – druhým stiskem zapnuto-tlumená úroveň světla – třetím stiskem vypnuto Ovládání signalizátorem záběru: Při záběru vyšle signalizátor FLACARP F1 vysokofrekvenční signál, svítilna se rozsvítí. Při rozsvícení LED světla je spuštěn časovač na dobu 60 vteřin (doba dostatečná na opuštění bivaku). Po uplynutí této doby LED zhasne (ochrana proti vybití baterie např. při falešném záběru ve vaší nepřítomnosti). Stiskem tlačítka na světle, nebo dálkovým ovladačem, zapnete trvalý svit. Ovládání tlačítkem na světle nebo dálkovým ovládáním: Stiskem tlačítka na LED světle nebo tlačítkem na dálkovém ovladači (příposlechu) je svit trvalý, dokud jej opět sami nevypnete. Nastavit lze dvě úrovně jasu.
Technické údaje:

Rozměry 160 x 42 x 17mm
Napájení 6V (4 x články AAA, stejné, jako jsou v hlásičích a příposlechu FLACARP)
Uchycení pomocí výklopného poutka nebo dvou magnetů v zadní části

  * Bivakové LED světlo FLACARP FL5  je přichystáno pro spolupráci se všemi současnými i budoucími výrobky FLACARP, tedy i s alarmy. Na vývoji alarmu usilovně pracujeme. ** Dosah u radiových zařízení se udává vždy ve volném prostoru – při přímé viditelnosti. Překážky dosah výrazně zkracují. Ale nemusíte se obávat. Mysleli jsme na to a proto jsou naše výrobky, co se týče dosahu, předimenzovány a velmi dobře si poradí i s náročným terénem.

Flacarp led světlo fl5 od FLACARP za skvělou cenu 1490 Kč