Mistrall prut lamberta xr spin 2,7 m 15-40 g + naviják zdarma + vlasec zdarma + třpytky zdarma

1 349 

Katalogové číslo: 147401 Kategorie: , , ,
Výrobce:MISTRALL

Popis produktu

Skládá se z perfektně zpracovaného prutu série Mistrall Lamberta XR a navijáku Mistrall Ruffo FD 30. Tyto dva hlavní komponenty vytvářejí dokonalou souhru. Dále jsou k tomuto setu přidány čtyř kusy kvalitních třpytek Mistrall Spreso a vlasec Precedent For Spinning 0,20 mm (150 m). Jedná se tedy o kompletní sadu vynikající kvality pro přívlač za skvělou cenu.
Set obsahuje:

prut série Mistrall Lamberta XR
naviják Mistrall Ruffo FD 30
4ks třpytek Spreso
vlasec Precedent For Spinning 0,20 mm – 150 m

Přívlačový prut Mistrall LAMBERTA XR SPIN 2,70M 15-40G
Ucelená série přívlačových prutů Lamberta XR přináší precizně provedený uhlíkový blank s velice rychlou akcí. Vhodný pro prezentaci těžkých nástrah, jako jsou například umělé nástrahy s jiggovou hlavou či woblery na větší vzdálenosti. Citlivá špička pro perfektní detekci i sebemenšího záběru, odhozová hmotnost 15 – 40 gramů. Jednopatková kvalitní SIC očka, očko pro zavěšení nástrahy, robustní sedlo navijáku a korková rukojeť Ideální společník při lovu štik, candátů, bolenů a parem. To jej však nijak nelimituje a zvládne souboj i s menším sumečkem. Perfektní pro začínající i pokročilé rybáře.

uhlíkový blank
jednopatková SIC očka
robustní sedlo navijáku
odhoz 15 – 40 gramů
očko pro zavěšení nástrahy
korková rukojeť

 

délka

odhoz

váha

díly

transport

 

2,70 m

15 – 40 g

239 g

2

140 cm

 
Naviják Mistrall Ruffo FD 30

Naviják, kde je příklad nekompromisního přístupu k vysoké kvalitě za přiměřenou cenu. Díky použití nejkvalitnějších materiálů bylo možné získat lehký a odolný naviják. Tři kvalitní kuličková ložiska, jedno jednocestné válečkové ložisko pro okamžité zastavení zpětného chodu, hliníková cívka, tělo z odolné uhlíkové směsi, počítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasce, Anti-twist rolnička a klička obráběná pomocí CNC. Uspokojí každého začínajícího i pokročilého rybáře. Díky velikosti cívky obsáhne spoustu lovných technik.

3 kvalitní kuličková ložiska

jedno jednocestné válečkové ložisko pro okamžité zastavení zpětného chodu
hliníková cívka
tělo z odolné uhlíkové směsi

počítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasce
Anti-twist rolnička
CNC obráběná klička
spolehlivá přední brzda
převod 4,9 : 1

 

velikost cívky

váha

kapacita

převod

 

3000

227 g

0,25 mm /250 m

4,9 : 1

Rotační třpytka Mistrall Spreso
Nejklasičtější a nejoblíbenější umělá nástraha pro lov dravců. Vhodné při cíleném lovu pstruhů, okounů a jelců. Tím však není nijak limitována a při správné montáži a dostatku zkušeností dokážete zdolat i menší štiku či candáta. Osazeny velice ostrými trojháčky. Atraktivní chytlavé barevné kombinace rotačních třpytek a jejich elegantní pohyb zlákají nejednoho zvědavého dravce. Skvěle fungují i při malém ponoru a rychlosti navíjení.
Vlasec Precedent For Spinning 0,20 mm 150 m
Speciální vlasec pro přívlačový lov. Precedent je vysoce kvalitní, vyrábí se ze speciální směsi polyamidů a proto má skvělou pevnost s minimální průtažností, avšak pružný, ve vodě téměř neviditelný a odolný proti oděru. Navíc má nízký koeficient tření a je odolný vůči stárnutí aklimatickým podmínkám.

Mistrall prut lamberta xr spin 2,7 m 15-40 g + naviják zdarma + vlasec zdarma + třpytky zdarma od MISTRALL za skvělou cenu 1349 Kč